Filtrácia produktov

Logo Heureka - Overené zákazníkmi

Klimatizácie

 • Nástenná klimatizácia Sinclair Rocky ASH-12AIR3:Sa skladá z dvoch častí, obe časti sa pri inštalácii prepájajú medeným potrubím. Vonkajšiu jednotku je možné umiestniť na strechu, balkón, a pod. Vnútornú jednotku je možné použiť v dome, byte, kancelárii, hotelovej izbe. Klimatizácie Sinclair Rocky ochladzujú a vykurujú podľa Vašich požiadaviek. Sinclair...

  655,00 €
 • Nástenná klimatizácia Sinclair Rocky ASH-09AIR3:Sa skladá z dvoch častí, be časti sa pri inštalácii prepájajú medeným potrubím. Vonkajšiu jednotku je možné umiestniť na strechu, balkón, a pod. Vnútornú jednotku je možné použiť v dome, byte, kancelárii, hotelovej izbe. Klimatizácie Sinclair Rocky ochladzujú a vykurujú podľa Vašich požiadaviek. Zariadenia...

  630,00 €
 • Kvalitná mobilná klimatizácia AMC-14AN1 s funkciami chladenia, kúrenia a odvlhčovania. Ideálne riešenie pre Vaše komfortné prostredie v domácnostiach, kanceláriách a domoch s niekoľkými miestnosťami. Využijete ho pri chladení aj kúrení. Pracuje na princípe tepelného čerpadla. Kompaktné rozmery, elegantný vzhľad. Diaľkové ovládanie pre komfortnú obsluhu.

  496,90 €
 • Kvalitná mobilná klimatizácia AMC-11AN s funkciami chladenia, kúrenia a odvlhčovania. Ideálne riešenie pre Vaše komfortné prostredie v domácnostiach, kanceláriách a domoch s niekoľkými miestnosťami. Využijete ho pri chladení aj kúrení. Pracuje na princípe tepelného čerpadla. Kompaktné rozmery, elegantný vzhľad. Diaľkové ovládanie pre komfortnú obsluhu.

  422,20 €
 • Mobilný odvlhčovač Sinclair CFO-45E s využitím princípu chladenia účinne odstraňuje zo vzduchu časť vlhkosti, aby bol udržiavaný suchý a príjemný. Odvlhčovač dokáže rýchlo vysušiť prádlo. Môže tak zabrániť navlhnutiu a vzniku pliesni prádla a nábytku v daždivom období.

  335,90 €
 • Čistička vzduchu Sinclair SP-240A môže znížiť pravdepodobnosť, že dostanete chrípku, prípadne iné ochorenie, prenášané baktériami vo vzduchu. Môžete tiež znížiť počet alergénov vo vzduchu a zlepšiť životné podmienky pre alergikov.

  255,90 €
 • Čistička vzduchu Sinclair SP-300A môže znížiť pravdepodobnosť, že dostanete chrípku, prípadne iné ochorenie, prenášané baktériami vo vzduchu. Môžete tiež znížiť počet alergénov vo vzduchu a zlepšiť životné podmienky pre alergikov.

  228,80 €
 • Mobilný odvlhčovač Sinclair CFO-20N s využitím princípu chladenia účinne odstraňuje zo vzduchu časť vlhkosti, aby bol udržiavaný suchý a príjemný. Odvlhčovač dokáže rýchlo vysušiť prádlo. Môže tak zabrániť navlhnutiu a vzniku pliesni prádla a nábytku v daždivom období.

  216,90 €
 • Mobilný odvlhčovač Sinclair CFO-16E s využitím princípu chladenia účinne odstraňuje zo vzduchu časť vlhkosti, aby bol udržiavaný suchý a príjemný. Odvlhčovač dokáže rýchlo vysušiť prádlo. Môže tak zabrániť navlhnutiu a vzniku pliesni prádla a nábytku v daždivom období.

  194,90 €

Technická podpora 048/416 19 66

Bezplatné doručeniepre objednávky nad 450 €

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní